Haber

Erden Timur: Tarihin en zor şampiyonluklarından biri

Galatasaray Sportif AŞ Genel Başkan Yardımcısı Erden Timur, şampiyonluk sonrası görüşlerini paylaştı.

İşte Erden Timur’un sözleri…

Yemin ederim çok zor bir şampiyonluktu. Şöyle ifade edeyim, bence tarihin en zor şampiyonalarından biriydi. Çünkü, tıpkı bunun gibi, buna mükemmel fırtına denir. Transferin yarısında seçim oldu. 4 Temmuz’da bir başlangıç ​​listesi vardı. Diğer rakiplerimiz 80 puanın üzerinde. Şampiyonluğu kazanmak için herkesin puanı var. Genel olarak gelirsiz, Galatasaray tarihinin en düşük gelirli yılı.

“Icardi’yi samimiyetle ve sevgiyle ikna ettik”

İnandırmak ne kadar kolay bilmiyorum ama güzel insanları bir araya getirince her şey oluyor. Sevginin giremeyeceği kalp yoktur. Mauro, bu kadar insanı ikna etmemizin tek sebebi samimiyet ve sevgidir. Romantik sözler gibi gelebilir ama inanın bana, çaba çok büyük. Nasıl olduğunu açıklayamam. Yüzde 70’inde, son 11 ayda yüzde 75’i gece 3-4’e kadar çalıştı.

“Şampiyon olmak bizim hakkımız”

Her zaman düzgün insanlardır. Hakkımızsa şampiyon olalım, hakkımızdır dedim. Çok zordu. İyi insanlarla ve iyi kalplerle kazanıldı. Her zaman her şeyi birlikte yaparız. Okan Hoca’dan teknik heyete, şefimizden idaremize, mutfaktaki ablalarımıza herkesin emeği çok.

golhisarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu