Haber

Ziraat Türkiye Kupası’nı Fenerbahçe kazandı

Ziraat Türkiye Kupası’nda Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup eden Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Arda Güler, kupayı kazanmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Arda Güler maçın ardından yaptığı açıklamada, “Uzun süredir kupa kazanmıyoruz. Fenerbahçe kupa kazanmaya alışmış bir kulüp. İnşallah devamı gelir. Kazandığım için çok mutluyum. kendime ilk kupa.” söz konusu.

Sarı lacivertlilerin oyuncularından Ferdi Kadıoğlu da çok keyifli olduklarını belirterek, “Yani diyecek söz bulamıyorum. 5 yıldır bu kulüpteyim. Bu kulüpte olmaktan her zaman mutlu oldum ve bu süre zarfında kupamız yoktu, kazanamadık. Bu bizim için gerçek bir zevk.” değerlendirmesini yaptı.

Rakiplerine karşı çok iyi bir performans sergilediklerini belirten Miha Zajc, şunları söyledi:

“Sezon bizim için uzun geçti ama önemli bir kupaydı ve aldığımız kupadan elbette tüm takım olarak çok mutluyuz. Burada taraftarlara bir parantez açmak istiyorum. Onlara da teşekkür etmek istiyorum. Çünkü 90 dakika boyunca bizi desteklediler. Yani harika bir akşamdı, harika. Bir duygu hissettik.”

İrfan Can Kahveci, uzun bir aradan sonra kulübe kupayı kazandırdıklarını belirterek, “İnşallah bundan sonraki kupaların başlangıcı olur” dedi. söz konusu.

Çok değerli bir kupayı kazandıklarını kaydeden Michy Batshuayi, kupayı kazanmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Kaleci Altay Bayındır, kupa kazanmanın değerli olduğunu belirterek, “Kazandığımız kupa camiamızı tebrik ediyor. Bu kupa, inşallah kazanacağımız kupaların da başlangıcı olur” dedi. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu